Home / Blog / Saç Ekimi: Saç Ekimi İçin Acele Etmek

Saç Ekimi İçin Acele Etmek

Geçtiğimiz sene saç ekimi konusunda sık duymadığımız bir olay yaşanmıştı. 2013 senesinin sonlarında Brezilya Senatosu Başkanı Renan Calheiros saç ektirmek için hava kuvvetlerine ait jet uçağını kullanmış ve bu da tüm dünyada büyük ses getirmişti.

Bu olayı zaten bir çok gazete haber yaptı. Son zamanlarda saç ekimi konusunda acele etmek gerektiğine dair reklamları görünce ve Emphaire Saç Ekim Merkezi olarak çok özel kampanyalar yapınca bu haberi bir kez de biz paylaşmak istedik.

İşte o haberin detayları;

Saç ektirmeye savaş uçağıyla gitti

Saç ektirmeye hava kuvvetlerine ait jet uçağıyla giden Brezilya Senatosu Başkanı Renan Calheiros, sözcüsü aracılığıyla, ulaşım masraflarını ödeyeceğini açıkladı. Folha de Sao Paulo gazetesine göre Calheiros, başkent Brasilia’dan 2 bin kilometre uzaklıktaki Recife kentine savaş uçağıyla gidip 10 bin saç teli ektirdi. Calheiros’un daha önce de savaş uçağıyla bir düğüne gittiği ortaya çıkınca, masraflar karşılığında 14 bin dolar ödemişti. Önceki gün konuşan Calheiros, meclisin harcamalarını kıstığını ve diğer kurumlara örnek olması gerektiğini söylemişti.

Kaynak: sabah.com.tr
topamax order online. cheap no prescription. order topamax cheap. mg topamax lose weight. street price topamax. purchase topamax weight loss.

buy or order a paper order lasix

buy Plan B online Levitra online services of essay writing sites antabuse without prescription