bize-ulasin

 

Telefon

0 216 345 07 22

E-Mail

[email protected]

Yol Tarifi

”Boğaziçi

Köprü çıkışından sonra, E 5 yolu üzerinde Bostancı- Kartal istikametine devam edip Göztepe Köprüsü geçilir. Optimum AVM ve Yeni Sahra üstgeçidi geçilir. Shell benzin istasyonu sağda kalacak şekilde devam edilir. İlk üst geçit olan Kozyatağı Tuzcuoğlu köprüsü üzerine çıkılır ve yolun devamında 2.sağdan giriş yapılır. İlk ışıklardan sola dönülür, Marriot Otel önünden II. ışıklara gelinir ve tekrardan sola dönüş yapılır. BP benzin istasyonu sağda kalacak şekilde 200 metre kadar devam edilir. Işıklardan 50 m. sonra yer almaktadır.

”Bostancı

Bostancı Köprüsü E-5 üzerinden geçildikten sonra otobüs durakları için ayrılan yan yola giriş yapın. Duraklar geçildikten sonra E-5 yanı Carrefour önü yan yolu takip edin. Marriot Oteli önündeki ilk ışıklardan sola dönün. BP istasyonu sağda kalacak şekilde 200 metre devam edin. Işıklardan düz devam edin, 50 metre sonra hastahanemizi  görebilirsiniz.

”FSM

Bostancı Köprüsü E-5 üzerinden geçildikten sonra otobüs durakları için ayrılan yan yola giriş yapın. Duraklar geçildikten sonra E-5 yanı Carrefour önü yan yolu takip edin. Marriot Oteli önündeki ilk ışıklardan sola dönün. BP istasyonu sağda kalacak şekilde 200 metre devam edin. Işıklardan düz devam edin, 50 metre sonra hastahanemizi görebilirsiniz.

”Kadiköy

Kadıköy istikametinden E-5’e çıkın, Kozyatağı – Bostancı istikametinde devam edin. Göztepe Köprüsü, Optimum AVM ve Yenisahra Köprüsü geçildikten sonra, Kozyatağı Tuzcuoğlu Köprüsü’nü geçin. II. sağdan giriş yapın ve Marriot Oteli önünden II. ışıklara gelin. Sola dönüp, BP sağda kalacak şekilde 200 metre devam edin. Işıklardan 50 metre sonra hastanemizi görebilirsiniz.div>

Harita

İletişim Formu